Jó-e nekünk a magas kamat? A növekvő inflációval kapcsolatban az átlagpolgár már megszokhatta, hogy az sok jót nem jelent a pénztárcájára nézve. De mennyire áll ezzel arányban a jelenlegi kamatszint? …
Esélyegyenlőséget szeretne a BAMOSZ Az alapkezelők és vagyonkezelők megújult érdekvédelmi szervezete törvénymódosítási javaslatokat nyújt be az szja-törvényhez és a tőkepiaci törvényhez.
Mikor érik utol magukat a befektetési alapok? Hiába magasak az állampapírhozamok hónapok óta, az alapok közül egyelőre csak a pénzpiaci és az ingatlanalapok múltbeli hozamai voltak vonzóak. Egyelőre nem látszik jele, hogy …
Adókedvezményért lobbiznak az alapkezelők A Bamosz (Befektetési Alapkezelők és Vagyonkezelők Magyarországi Szövetsége) a napokban eljuttatta a Pénzügyminisztériumhoz adótörvény-módosítási javaslatait.