Gyenge próbálkozásra telt az OTP-től A keddi erőteljes emelkedés után nem tudott újra emelkedő pályára állni a magyar tőzsde.
Betört a medve Budapestre Erőteljes eséssel indította a keddi napot a magyar börze, ahonnan nem is sikerült talpra állnia a nap végére sem.
Nem lesz osztalék a Plotinusnál Annyira gyenge lett a Plotinus negyedik negyedéve, hogy mínuszba húzta az egész éves teljesítményt, és az osztalék is elmarad.