További milliárdokat veszít a Mol A földgázellátásról szóló törvény módosításával jó néhány milliárd forintról kell a Molnak lemondania a következő években. A pontos összeget a túlságosan általános törvényszöveg miatt egyelőre …
Elindult az Őrmester, később jöhet a kibocsátás December elsején elindult az Őrmester Nyrt. tőzsdei kereskedése. Tíz órakor eladó még nem volt a könyvben.
Putyin sérelmezi a Szurguttal szembeni eljárást Vlagyimir Putyin az uniós szabályozás megsértésének tekinti, hogy az orosz Surgutneftregas (Szurgutnyeftyegaz) nem gyakorolhatja tulajdonosi jogait a Molban, noha 21,2 százalékos részvénycsomaggal rendelkezik.