Az Őrmesternek nincsenek hitelei, tartalékok viszont vannak a cégben, ezért egyelőre nincsen készpénzigényük. Ennek ellenére várható majd részvénykibocsátás - mondta Kincs István, a cég többségi tulajonosa, annak kapcsán, hogy szerdán elindult a részvények tőzsdei kereskedése.
A tőzsdére lépés ezért most marketing célokat szolgál, később azonban felvásárlások finanszírozására tőkebevonásra is készülnek. Ez azonban csak 2-3 év múlva várható. Hosszabb távon ugyanis regionálisan is meghatározó társaságot szeretnének létrehozni. Ennek eléréséhez a felvásárlások mellett egyesülésekben is gondolkodnak. Kincs azt is elmondta, egyelőre túl nagy kínálat nem várható az eladói oldalon kisebb tételt azonban majd adnak el a cég tulajdonában lévő részvényekből. Ez néhány 100 darabot jelenthet.
