Még nem bogozta ki a gordiuszi csomót az E-Star Továbbra sem látszik, miből fizeti ki hiteleit, illetve októberi kötvénylejáratát az E-Star − mondják egyöntetűen az elemzők. Így az elmúlt időszak árfolyam-emelkedése inkább csak spekuláció …
Az OTP segítségével szembe megyünk Amerikával A magyar tőzsde fittyet hányt az amerikai piacok esésére, így a hónap második napját is emelkedéssel zárta a BUX.
Sok izgalmat nem hozott a forintnak a keddi nap Békésen telt a forint napja kedden, továbbra is a 285-ös szint körül forgott az árfolyam az euróval szemben.