A Mol kapja a legnagyobb pofont? A Robin Hood-adótól várt 30 milliárd forintot előreláthatóan elsősorban a Mol és a bányák fogják fizetni.
A felvásárlási csata felpörgetett minket Tizennégy izgalmas hónapon van túl a Mol menedzsmentje, miután 2007. június végén jelentette be az OMV, hogy húsz százalékra növelte részesedését a Molban és célja …