Sok vállalkozás az összetett pályázati részletek, a komplex pályázati feltételek megismerése miatt hátrál meg a pályázati lehetőségektől. A kiírások sokszor jogi nyelven íródnak, ráadásul a legtöbb cégvezetőnek nincs ideje részletesen átböngészni a különböző lehetőségeket. Gyakran nem könnyű eldönteni, melyik pályázat illeszkedik leginkább az adott vállalkozás igényeihez, illetve hogy egyáltalán megfelel-e a feltételeknek a vállalkozás. Az MBH Bank új digitális szolgáltatása, a BUPA Forrás AI asszisztens ezekre a kihívásokra nyújt választ: segít átlátni a lehetőségeket, kiszűrni a releváns pályázatokat, és gyors, érthető információkkal segíti a döntéshozatalt.

Miben segít az AI asszisztens?

A Forrás AI asszisztens a BUPA digitális platformjába integrálva működik, és több száz kérdéskörben támogatja a vállalkozásokat abban, hogy magabiztosan tudjanak választani a számukra elérhető pályázati lehetőségek közül. A könnyen kezelhető felület felhasználóbarát, és a komplex információkat logikus, könnyen átlátható formában mutatja be a felhasználónak.

  • Egyszerűsített tájékoztatás: Közérthető nyelven foglalja össze a pályázatok legfontosabb jellemzőit – a célokat, keretösszeget, határidőket és a részvételi feltételeket.
  • Programok bemutatása: Részletes képet ad az az aktuálisan elérhető és várható pályázatokról, kiemelve azok prioritásait.
  • Jogosultsági szűrés: Segít meghatározni, hogy egy adott vállalkozás milyen feltételekkel vehet részt az egyes programokban, így elkerülhetőek a felesleges próbálkozások.
  • Összehasonlítás: Átlátható módon mutatja meg az egyes pályázatok közötti különbségeket, ezzel támogatva a leginkább releváns lehetőség kiválasztását.
  • Folyamatos frissítés: A pályázati környezet változásait naprakészen követi, így a felhasználók mindig az aktuális információkhoz férhetnek hozzá.
  • Iránymutatás: Segít a pályázati folyamatban, a sikeres kitöltés érdekében szükség esetén tanácsadót vagy pályázatírót javasol.

Milyen pályázatokat vizsgál az asszisztens?

A digitális asszisztens jelenleg a GINOP (Gazdaságfejlesztési és Innovációs Operatív Program) és a DIMOP (Digitális Megújulás Operatív Program) keretében meghirdetett pályázatokról biztosít naprakész információkat. Az asszisztens számos, az érdeklődők által leggyakrabban feltett kérdések válaszainak megválaszolására lett programozva, annak érdekében, hogy minél szélesebb témarendszer mentén tudja támogatni a vállalkozásokat a gyors és pontos tájékozódásban.

Hogyan vehető igénybe a BUPA Forrás AI asszisztens szolgáltatás?

Az MBH Csoport mikro-, kis- és középvállalatok tevékenységét segítő digitális szolgáltatásplatformján, a BUPA-n olyan szolgáltatásokat érhetnek el a cégek, amelyekre a működésük bármely szakaszában szükségük lehet, a vállalkozóvá válástól a mindennapi üzletmenetig. A digitális asszisztens a BUPA platformra történő regisztrációt követően azonnal elérhetővé válik. A felhasználók számára egyszerű a folyamat: miután beléptek a BUPA platformra, csak el kell indítaniuk a Forrás AI asszisztenst, és megfogalmazniuk kérdéseiket. Az asszisztens azonnal megjeleníti a releváns pályázatokat, és azok fő jellemzőivel együtt, érthető magyarázattal segíti a tájékozódást. Ezen kívül továbblépési javaslatokat is ad, hogyan érdemes elindítani a kiválasztott pályázat megpályázását.

A BUPA platformon már jelenleg is számos olyan edukáció-fókuszú szolgáltatás érhető el, amelyek segítik a vállalkozásokat, ilyenek például a szakmai workshopok, amelyek széleskörű tudásanyaggal támogatják az érdeklődő vállalatokat a forrásbevonás és a vállalkozásindítás témakörében. Emellett a BUPA platformján egy digitális forráselőszűrő szolgáltatás is működik, amellyel a vállalkozások ellenőrizhetik, hogy jogosultak-e egy adott pályázati forrásra.

A BUPA Forrás AI használatához regisztrálj és add hozzá vállalkozásod a BUPA felületén, ezt követően már használhatod is az AI asszisztenst!