BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Egészségesebb magyarokat!

A kormány megkezdi az Egészségügy évtizede című programját - mondta Gál J. Zoltán kormányszóvivő a pénteki kormánygyűlést követő sajtótájékoztatón. A program várhatóan a következő elemekből fog állni: az egészség-megőrzés társadalmi programja, az egészségügyi ellátási rendszer konszolidációs programja, valamint a finanszírozás reformjának programja.

2002. július 26. péntek, 17:30

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet