Várhatóan augusztus 27-én írja ki a Nemzeti Autópálya Rt. az első közbeszerzési pályázatát az autópálya-beruházások kapcsán. Az első pályázat tárgya az M7-es kőröshegyi hídjának és a hozzákapcsolódó útnak megépítése lesz - jelentette be Csillag István, a közlekedési tárca vezetője keddi sajtótájékoztatóján.
2002. július 23. kedd, 14:48
