Magyarország 2003-ra utoléri az unió távközlési liberalizációs indexét, az internet, illetve a számítógépes ellátottság tekintetében azonban még marad behozni való, s ennek során immár a szingapúri egyezményhez való csatlakozás sem segít, arról ugyanis lemaradt Magyarország. A csatlakozás évente 17 milliárd forintba került volna, szakemberek szerint ez nem lett volna kifizetődő lépés. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. október 31. szerda, 06:59
