A távközlési liberalizáció terén jól áll Magyarország
Magyarország 2003-ra utoléri az unió távközlési liberalizációs indexét, az internet, illetve a számítógépes ellátottság tekintetében azonban még marad behozni való, s ennek során immár a szingapúri egyezményhez való csatlakozás sem segít, arról ugyanis lemaradt Magyarország. A csatlakozás évente 17 milliárd forintba került volna, szakemberek szerint ez nem lett volna kifizetődő lépés. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
