Svédország és Hollandia már az Európai Unióhoz történő csatlakozás időpontjától biztosítja Magyarország számára a szabad munkaerő-áramlás lehetőségét - adott tájékoztatást Gottfried Péter, a Külügyminisztérium integrációs államtitkárságának vezetője az Országos Munkaügyi Tanács (OMT) pénteki plenáris ülésén. Hollandia azt is kilátásba helyezte, hogy már a csatlakozás előtt kedvezményes elbánásban részesíti a magyar munkavállalókat - tette hozzá Gottfried az MTI szerint.
2001. június 22. péntek, 11:19
