BUX 139428.52 0,09 %
OTP 45140 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az igazságügyi tárca nem tervezi „magánbörtönök” építését

Az Igazságügyi Minisztérium (IM) a büntetés-végrehajtási (bv) intézményekben jelenleg fennálló több mint 160 százalékos „kihasználtság” enyhítése érdekében mintegy ötmilliárdos, 2002 végéig tartó bővítési programról határozott - mondta a NAPI Gazdaságnak Márki Zoltán, a tárca helyettes államtitkára. Az elkövetkezendő két év beruházásaihoz biztosítják a szükséges állami forrásokat, ezért az IM nem is foglalkozik magántőke bevonásával, illetve a „magánbörtönök” meghonosításával. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.

2001. január 24. szerda, 06:59

Ádám Viktor
Ádám Viktor

Ez is érdekelhet