A Tárki adatai szerint tavaly reálértéken számolva 2,5 százalékkal nőtt a magyarországi háztartások fogyasztása. Egy-egy háztartás átlagosan a havi jövedelmének öthatodát, 77 ezer forintot ad ki fogyasztási célra. Minden második magyarországi háztartás termel magának élelmiszert. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. január 23. kedd, 06:59
