Európa legnagyobb csip gyártójának negyedéves EBIT-eredménye 117 milliós veszteséget mutatott, amely távol esik az elemzők 40 milliós várakozásaitól. A cég forgalma 1,61 milliárd euró volt vagyis 12 százalékkal csökkent az előző időszakhoz képest. A nettó veszteség elérte a 114 millió eurót, amely szintén távol van az elemzők által várt 37 millióhoz képest. Az Infineon a második negyedévben átcsoportosításokkal 74 millió eurót akar megspórolni.
