BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az olasz UMTS-mobilkoncessziók időtartamát 15 évről 20-ra emelik

Az olasz kormány csütörtökön jóváhagyta azt az intézkedést, amely az országban kiadott 5, harmadik generációs UMTS-mobilkoncesszió időtartamát 15 évről 20-ra növeli. A hosszabbítás a még kiépítésre váró UMTS-hálózatok mellett, a GSM mobilrendszerekre és a vezetékes koncessziókra egyaránt vonatkozik.

2001. december 13. csütörtök, 18:36

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Telecom Italia SpA. elégedett az intézkedéssel: a cég hazai vezetékes piacának vezetője közölte, hogy ez - bár pozitív lépés - nem változtat a cég stratégiáján - jelentette az MTI. A Telecom Italia mobilegysége, a TIM egyike a három GSM-szolgáltatónak, amely az olasz UMTS-licenceket tavaly elnyerték.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet