BUX 139428.52 0,09 %
OTP 45140 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Főleg olaszok és osztrákok vesznek földet Romániában

A lehetőségekhez mérten egyelőre kevés termőföld van magyarországi gazdasági társaságok tulajdonában Székelyföldön - mondta a Napi Gazdaságnak Sebestyén Csaba, a romániai magyar gazdák egyesületének elnöke. Sebestyén szerint ma 1 hektár termőföld Romániában körülbelül 4 millió lejbe kerül ( 40 ezer forint), a vételi lehetőségekkel eddig főleg olasz és osztrák gazdák éltek

2001. július 26. csütörtök, 15:53

Tóth Levente László
Tóth Levente László

Ez is érdekelhet