BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tőzsdére megy a Bayern, az adidas-szal viszont nem tárgyal

A Bayern München, Németország első számú futballklubja bejelentette, hogy nem tárgyal senkivel stratégiai szövetségről, így nem folynak megbeszélések a sportszergyártó adidas Salomonnal sem arról, hogy az utóbbi 10 százalékos részesedést szerezzen a Bayernben.

2001. május 16. szerda, 10:21

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Bayern szóvivője ugyanakkor megerősítette, hogy szó van a futballklub tőzsdei bevezeséről, ám konkrét döntés még nem született erről sem. A szóvivő azt sem tartotta kizártnak, hogy a Bayern egy külső partnerrel stratégiai szövetségre lépjen, ám ez szintén nem eldöntött kérdés szerinte.
Korábban egyébként német hírforrások számoltak be elsőként arról, hogy az adida Salomon 10 százalékos részesedést kíván szerezni a futballklubban, amelynek egyébként már most is a sportszergyár az egyik fő szponzora. A tulajdonszerzés a tőzsdei bevezetés előtt történt volna.

Szegő Miklós Iván
Szegő Miklós Iván

Ez is érdekelhet