A központ finanszírozásában egyenlő arányban vesz részt a Cisco, az AT&T, a Computer Associates, a Hewlett-Packard, az IBM, az Intel, a KPMG, a Microsoft, a Nortel, az Oracle és több vezető technológiai vállalat.
A Cisco Systems és 18 másik vezető csúcstechnológiai vállalat január 18-án Washingtonban bejelentették, hogy létrehozzák az IT-ISAC (Information Technology Information Sharing and Analysis Center) intézményét. Az „anti-hacker koalíció” célja – melybe az amerikai kormányt is bevonják -, hogy képviselje a tech-cégeknek az internet biztonságosabbá tételére irányuló törekvését, illetve hogy képesek legyenek hatékonyan reagálni mindennemű támadásra.
2001. január 23. kedd, 16:23

A központ finanszírozásában egyenlő arányban vesz részt a Cisco, az AT&T, a Computer Associates, a Hewlett-Packard, az IBM, az Intel, a KPMG, a Microsoft, a Nortel, az Oracle és több vezető technológiai vállalat.