BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Internet-biztonsági szövetségben a technológiai cégek

A Cisco Systems és 18 másik vezető csúcstechnológiai vállalat január 18-án Washingtonban bejelentették, hogy létrehozzák az IT-ISAC (Information Technology Information Sharing and Analysis Center) intézményét. Az „anti-hacker koalíció” célja – melybe az amerikai kormányt is bevonják -, hogy képviselje a tech-cégeknek az internet biztonságosabbá tételére irányuló törekvését, illetve hogy képesek legyenek hatékonyan reagálni mindennemű támadásra.

2001. január 23. kedd, 16:23

Ádám Viktor
Ádám Viktor

Ez is érdekelhet