Több embernek is egyszerre hat dózis vakcinát adtak be egy magyar kórházban
Több embert is hat adag vakcinával oltottak be a fővárosi Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézetben a napokban - tudta meg a 24.hu, az értesülést pedig Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi) is megerősítette.




