Közel hatszázezer adag vakcina megy a kukába Ukrajnában
Csaknem hatszázezer, koronavírus elleni vakcinát kell megsemmisíteni Ukrajnában, főként AstraZeneca-oltóanyagot, amelynek lejárt a szavatossági ideje - közölte az egészségügyi minisztérium az RBK-Ukrajina hírportállal.




