Rossz napja volt a bankszektornak
Veszteséges napot húzhatott be Európa, miután a főbb mutatók mínuszban zárták a napot. A bankszektornak rossz napja volt.
Rossz napja volt a bankszektornak
Veszteséges napot húzhatott be Európa, miután a főbb mutatók mínuszban zárták a napot. A bankszektornak rossz napja volt.
Ilyet is régen lehetett már látni
Jelentős nyereségben zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék hétfőn, miután az Egyesült Királyságban készült legfrissebb közvélemény-kutatások ismét az EU-pártiak fölényét mutatták.
Nő a feszültség a Brexit miatt
A vezető nyugat-európai indexek veszteségben zárták a napot, miután az egész világon elbizonytalanítja a befektetőket a Brexit lehetősége és nem vesznek fel jelentősebb pozíciókat, hanem a kockázatmentes eszközök felé fordulnak.
Nem indult valami jól a nap
Eséssel indult a nap a tőzsdéken, itthon és külföldön is.
Csak a Telekomnak nem megy
A délelőtti órákban nyereségben mozgott a Budapesti Értéktőzsde részvényindexe. A BUX fél 1 körül 0,5 százalékos pluszban 26 983 pontnál járt.