Európa bevörösödött
Vegyes kezdés után veszteségben fejezték be szerdán a kereskedést a főbb európai értékpapírpiacok. Az európai tőzsdezárást követően a Wall Street-i indexek is estek.
Európa bevörösödött
Vegyes kezdés után veszteségben fejezték be szerdán a kereskedést a főbb európai értékpapírpiacok. Az európai tőzsdezárást követően a Wall Street-i indexek is estek.
Így indult a nap Európában
Emelkedéssel nyitottak a vezető európai tőzsdék hétfő délelőtt, de a periféria indexei estek. London bankszünnap miatt zárva tart.
Folytatta a lejtmenetet Európa
Veszteségben zártak a vezető nyugat-európai indexek, folytatva a pénteki lejtmenetet. Az európai tőzsdezárást követően Amerika sem remekelt, a tengerentúlon is veszteségben álltak a fő mutatók.
Jó napja volt Európának, az USA-ban már vegyesebb volt a kép
Emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdemutatók csütörtökön. Az európai tőzsdezárást követően az amerikai vezető indexek vegyesen mozogtak: a Nasdaq esett, a Dow és az S&P 500 emelkedett.
Londonban az építőipar húzta mínuszba az indexet
London kivételével nyereségben zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdék irányadó indexei hétfőn. A nap nyertesei a pénzintézetek és a bányaipari vállalatok voltak.