A blue chipek mind emelkedtek, kivéve a Magyar Telekomot. A cég részvényei 2,1 százalékos veszteségben jártak, 457 forintos részvényárfolyamnál.
Ezzel szemben a Mol 0,3 százalékkal drágult, részvényei 16 540 forintot értek, az OTP 0,5 százalékkal emelkedett, papírjai 7160 forinton forogtak, míg a Richter 0,6 százalékos drágulást követően 5617 forintot ért.
Eközben az európai börzéken is jó volt a hangulat, az FTSE-100 0,2, a DAX 0,8, a CAC-40 0,6 százalékkal emelkedett, a Stoxx Europe 600 páneurópai index 0,5 százalékkal erősödött.
