BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csak a Telekomnak nem megy

A délelőtti órákban nyereségben mozgott a Budapesti Értéktőzsde részvényindexe. A BUX fél 1 körül 0,5 százalékos pluszban 26 983 pontnál járt.

2016. május 12. csütörtök, 12:27

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A blue chipek mind emelkedtek, kivéve a Magyar Telekomot. A cég részvényei 2,1 százalékos veszteségben jártak, 457 forintos részvényárfolyamnál.

Ezzel szemben a Mol 0,3 százalékkal drágult, részvényei 16 540 forintot értek, az OTP 0,5 százalékkal emelkedett, papírjai 7160 forinton forogtak, míg a Richter 0,6 százalékos drágulást követően 5617 forintot ért.

Eközben az európai börzéken is jó volt a hangulat, az FTSE-100 0,2, a DAX 0,8, a CAC-40 0,6 százalékkal emelkedett, a Stoxx Europe 600 páneurópai index 0,5 százalékkal erősödött.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet