Délnek vették az irányt a tőzsdék
Esnek a fő nyugat-európai indexek. Az alacsonyabb olajár miatt nyomás alá kerültek az energiarészvények.
Délnek vették az irányt a tőzsdék
Esnek a fő nyugat-európai indexek. Az alacsonyabb olajár miatt nyomás alá kerültek az energiarészvények.
Vegyes nappal zárult a hét
Vegyesen zártak, de a csütörtöki zárószint közelében maradtak a vezető nyugat-európai tőzsdemutatók. A tengerentúlon is vegyes zárás volt kilátásban a kereskedés vége előtt másfél órával.
Vedd meg Európát, érdemes
A befektetőknek érdemes lehet európai részvényeket vásárolniuk, attól függetlenül, hogy a Fed a kamatok emelése mellett dönthet a következő három hónap folyamán - vélik a Barclay\'s elemzői a Bloomberg tudósítása szerint.
Londonnak nem sikerült a bravúr
A vezető nyugat-európai indexek közül szerdán a londoni piroslott a sorban. Amerikában a Jackson Hole-i jegybankár-találkozóra vártak a befektetők.
Csak Londonnak sikerült nyereségben zárnia
Gyenge kezdés után vegyesen, de többségében mínuszban fejezték be a szerdai kereskedést a főbb európai értékpapírpiacok. Az európai tőzsdezárást követően az amerikai indexek is mínuszban álltak.