Az OTP papírjai a reggeli 3380-as csúcs után lefelé csorogtak, jelenleg már csak 3177 forintot érnek a tegnapi 3259-es zárás után. A forgalom élénk a bankpapírban. Hasonló pályát írtak le az európai bankrészvények: magas nyitás után napon belül lefelé tartanak. A Mol-t is inkább adják, mint veszik, 1,73 százalékos mínuszban 14500 alatt kereskednek vele. A társaság bejelentette, hogy a szíriai EU-szankciók miat az INA csökkenteni kényszerül ottani kitermelését. Négy forinttal 472-re jött föl a Telekom, 250 forinttal drágult a Richter, most 29865 forintot adnak érte. A BUX 0,85 százalékos mínuszban 15460 pont körül ingadozik.
