BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Öröm után lecsorgás Budapesten

A magasban nyitott a BUX, azonban nyitás óta folyamatosan csorognak lefelé az árfolyamok.

2011. október 5. szerda, 10:07

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A 15 958 pontot is megjáró BUX index a kereskedés első órájának végére 170 ponttal került lejjebb, 15 785 pontra jött vissza a vezető mutató. Ez még így is 1,3 százalékkal meghaladja a tegnapi záróértéket. A nap sztárja egyelőre a Richter, a gyógyszerrészvény árfolyama a reggeli bejelentés hatására 5 százalékkal emelkedett, 32 500 forintig. A Mol már fél százalékos mínuszban jár, 14 930 forinton, a kereskedés kezdetén 3139 forintig jutó OTP árfolyama 3071 forintra korrigált, ami 2,2 százalékkal haladja meg a keddi záróértéket. A Magyar Telekom nem bírt tartósan az 500 forintos szinttel, a távközlési részvény 497 forintot ér, ez 0,4 százalékos csökkenés.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet