Esik az OTP, fölfelé próbálkozik a Mol
Minimális pluszt mutat a BUX index a nyitást követően, a két legnagyobb forgalmú papír ellentétesen mozdult el.
Esik az OTP, fölfelé próbálkozik a Mol
Minimális pluszt mutat a BUX index a nyitást követően, a két legnagyobb forgalmú papír ellentétesen mozdult el.
Ma lekörözte az OTP-t a Mol
A Mol részvényei állnak ma a kereskedés középpontjában a BÉT-en, az olajpapír árfolyama 20400 forintra emelkedett a cáfolatok hatására.
Életjeleket mutat a pesti bika
Eséssel kezdődött a kereskedés a BÉT-en, de egy órányi üzletelés után túlsúlyba kerültek a vevők. Az OTP ismét 6000 forint fölött jár.
Csak óvatosan az OTP-vételekkel
Enyhe pozitív hangulat várható a kereskedés első részében, de később lekanyarodhatnak a részvényárak. Az OTP felpattanása nem meggyőző, a Mol esélyesebb az emelkedésre.
Nagy OTP-esés is jöhet?
Bizonytalan hangulatban indul a hét a részvénypiacokon: a legrosszabbul a magyar tőzsdén az OTP papírja néz ki, amely akár nagyobb esést is elszenvedhet ma.