Tovább ütik az OTP-t (frissített)
A heves hétfői amerikai és keddi ázsiai mínuszok után a persti parketten is tovább dúl a medve. A BUX a nyitást követően 1,5 százalékkal 21 483 pontra gyengült 21 perccel a nyitást követően.
Tovább ütik az OTP-t (frissített)
A heves hétfői amerikai és keddi ázsiai mínuszok után a persti parketten is tovább dúl a medve. A BUX a nyitást követően 1,5 százalékkal 21 483 pontra gyengült 21 perccel a nyitást követően.
Keményen ütötték Budapestet, szakadt az OTP
Az olasz félelmek és az eurózónás válságtanácskozás folytán turbófokozatba kapcsolt a kockázatkerülés világszerte. Az eladók így a BÉT-en forgó részvényeket sem kímélték, a BUX - amelyen zárásban még löktek egy kicsit - végül 2,23 százalékkal 21 815 pontra zuhant.
Átragadt a jó hangulat az OTP-re
Az elmúlt napok pozitív tőzsdei hangulatából nem tudott profitálni a bankpapír, ma viszont határozottan elindult fölfelé. A Mol is ugrott még egyet.
Szépen emelkedik a Mol
Kedvező nemzetközi hangulatban kissé magához tért a BUX is, 146 pontos emelkedést mutat a budapesti index. a legjobban a Mol szerepel.
Nem tud magához térni a BUX
Lassú lecsorgás jellemzi a budapesti részvénypiacot a kereskedés félidejében, az index a Richter jó teljesítményének köszönhetően csak 40 pontos mínuszban van.