BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nagy OTP-esés is jöhet?

Bizonytalan hangulatban indul a hét a részvénypiacokon: a legrosszabbul a magyar tőzsdén az OTP papírja néz ki, amely akár nagyobb esést is elszenvedhet ma.

2011. június 27. hétfő, 08:54

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Enyhe esést vár a reggeli órákban Nyári Zsolt a KBC üzletkötője, miután mind amerikai zárás, mind az ázsiai piacok negatív előjeleket mutatnak mára.

Az OTP tűnik a legsérülékenyebbnek az üzletkötő szerint, a bankapír pénteki napja csúnyán nézett ki, napon belül 200 forintot esett, majd napi mélyponton zárt. Ez 100-150 forintos esést vetíthet előre a pénteki 5620-as záróárhoz képest.

A Mol is eshet kezdetben a hangulati faktorok miatt, az olajpapír azonban jó eséllyel lokális mélypont ért el 21 ezer forint környékén, így bármikor benne lehet egy visszapattanás 21800-ig. Ezt egy természetes korrekció keretében könnyedén megcsinálhatja a papír.

A Richternél elég veszélyes a jelenlegi árszint, választóvíz előtt van a papír és 35600 forint a kulcsszint. Ha ez alá kerül, akkor 500-800 forintos esés könnyedén kibontakozhat.

Az MTelekom emelkedő trendet épít 560-as aljjal, így negatív hangulatban legfeljebb az 560-as szintig jöhet le.

A forint árfolyamát a 269,50-es ellenállás tartja, de viszonylag közel, 271-en jön a következp erős szint, vagyis a forintgyengülés útjában komolyabb akadályok láthatók.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet