BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csak óvatosan az OTP-vételekkel

Enyhe pozitív hangulat várható a kereskedés első részében, de később lekanyarodhatnak a részvényárak. Az OTP felpattanása nem meggyőző, a Mol esélyesebb az emelkedésre.

2011. június 28. kedd, 09:08

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Enyhe optimizmus jellemezheti a BÉT kereskedésének első szakaszát Varjú Péter az Erste vezető üzletkötője szerint.

Az OTP fölpattant ugyan a 200 napos mozgóátlagáról, ám ez nem az a klasszikus szép, nagy forgalmú emelkedés volt, így az üzletkötő szerint a bankpapír emelkedése még nem meggyőző.

A Richter emelkedésének útjában továbbra is ott tornyosul a 36500 forintos ellenállás, ez megfoghatja a papírt.

A vezető részvények közül még a Molban lehet a leginkább fantázia, a korrupciós híresztelésekre nagyon leöntötték, így - bár az olajár továbbra is alacsony - talán ebben a papírban lehet leginkább számítani egy pozitív korrekcióra.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet