BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tovább ütik az OTP-t (frissített)

A heves hétfői amerikai és keddi ázsiai mínuszok után a persti parketten is tovább dúl a medve. A BUX a nyitást követően 1,5 százalékkal 21 483 pontra gyengült 21 perccel a nyitást követően.

2011. július 12. kedd, 09:08

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A vezető papírok közül az újabb és újabb csúcsokat döntő svájci frank árnyékában az OTP esett a legdinamikusabban, a bankpapír 3,3 százalékkal 5380 forintra zuhant.

A Richter sem büszkélkedhetett, 1,1 százalékos leértékelődése 36 500 forintos árfolyamot jelentett.

A Mol gyengülése az elmúlt napok mélyrepülése után valamelyest fékeződni látszik, az olajpapír 0,5 százalékkal 20 065 forintig esett.

A Telekom egyedüli legényként a gáton egy ideig beragadt 562 forintos előző záróértékén, ám végül megadta magát és 0,7 százalékkal 558 forintra rontott.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet