Nyomás alá került Budapest
Továbbra is nyomás alatt van a magyar tőzsde, a BUX 2,5 százalékkal 16290 pontra esett.
Nyomás alá került Budapest
Továbbra is nyomás alatt van a magyar tőzsde, a BUX 2,5 százalékkal 16290 pontra esett.
Erősen kezd a Mol
Kisebb bizonytalankodás után fölfelé indult el a Budapesti Értéktőzsde részvénypiaca, a Molt kedvelik legjobban.
Elfogyott az eladó Budapesten
Egy százalék alatti esést mutat a kereskedés félidejében a BUX, amivel a régió legjobban teljesítő tőzsdéje a pesti.
Még korai lehet az OTP-részvények vásárlása
Az OTP árfolyama 3000 forint körül ingadozik, ami, ha elmarad az újabb − a 2009 tavaszán látotthoz hasonló − armageddon, akár kedvező árszintnek is tűnhet. A szakértők többsége azonban inkább óvatosságra int.
A 3100-as szinten pattog az OTP
Nem volt túl mozgalmas a nap első fele a BÉT-en, a BUX tartja valamivel másfél százalék fölötti mínuszát. A leggyengébb továbbra is az OTP, a bankpapír 4,5 százalékot esik.