BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A 3100-as szinten pattog az OTP

Nem volt túl mozgalmas a nap első fele a BÉT-en, a BUX tartja valamivel másfél százalék fölötti mínuszát. A leggyengébb továbbra is az OTP, a bankpapír 4,5 százalékot esik.

2011. október 3. hétfő, 13:48

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX 15528 ponton áll a kereskedés félidejében, ami 1,57 százalékos ( 250 pontos) esés, a forgalom azonban nagyon alacsony. A BUX a régiós indexekhez képest elég jól viselkedik, a lengyelek, oroszok, osztrákok, de még a cseh piac is nagyobbat esett ma délelőtt.

A nemzetközi trendnek megfelelően itthon is a bankszektor a leggyengébb, az OTP 3100 és 3110 között ingadozik mérsékelt érdeklődés melett. A Mol viszont szépen emelkedik reggeli 14500-as mélypontjáról, háromnegyed kettőkor 14710 forinton kötögetik, ami 1,3 százalékos csökkenés.

A Magyar Telekom egy százalékos emelkedést mutat, 494 forinton áll, a Richter pedig 29900 fölött stagnál.

A kisebbek közül az Estmédia és a CIG produkál 3 százalék körüli mínuszokat, az E-Star pedig 2 százalékkal 6750 forintra esett.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet