Ugyan a forint már erősödött jóval 298 feletti napi mélypontjáról, a tőzsde továbbra is nyomás alatt áll. Az OTP 3190 forinton forog, a Mol 400 forinttal tegnapi záróára alatt, 15720 forint körül ingadozik. Nagyobbat esik a Richter is 3 százalékkal 32400 forintra gyengült, a Magyar Telekom pedig 2,5 százalékkal 512 forintra süllyedt.
A BUX bő egy hét alatt 15 ezer pont alól kétezer pontot emelkedett a ma reggeli 16900 pontos értékig, így a visszaesés természetes korrekciónak tekinthető, ám közvetlen elindítója az a délelőtti pletyka volt, miszerint a közeljövőben várhatóan leminősítik Magyarországot,
