BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nyomás alá került Budapest

Továbbra is nyomás alatt van a magyar tőzsde, a BUX 2,5 százalékkal 16290 pontra esett.

2011. október 7. péntek, 13:13

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Ugyan a forint már erősödött jóval 298 feletti napi mélypontjáról, a tőzsde továbbra is nyomás alatt áll. Az OTP 3190 forinton forog, a Mol 400 forinttal tegnapi záróára alatt, 15720 forint körül ingadozik. Nagyobbat esik a Richter is 3 százalékkal 32400 forintra gyengült, a Magyar Telekom pedig 2,5 százalékkal 512 forintra süllyedt.

A BUX bő egy hét alatt 15 ezer pont alól kétezer pontot emelkedett a ma reggeli 16900 pontos értékig, így a visszaesés természetes korrekciónak tekinthető, ám közvetlen elindítója az a délelőtti pletyka volt, miszerint a közeljövőben várhatóan leminősítik Magyarországot,

Economx
Economx

Ez is érdekelhet