BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elfogyott az eladó Budapesten

Egy százalék alatti esést mutat a kereskedés félidejében a BUX, amivel a régió legjobban teljesítő tőzsdéje a pesti.

2011. október 4. kedd, 13:40

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Miközben a görög tőzsdeindex 5, a lengyel több mint 3, de még a közkedvelt török börze is másfél százalékkal esik, a BUX-ot ma megkímélték az eladók: csak 0,8 százalékos mínuszban, 15380 ponton áll az index fél kettőkor. A nemzetközi trendnek megfelelően ma is az OTP a leggyengébb, 4 százalékos eséssel 2930 forinton kereskednek vele. A Mol viszont ma is stabil, 14770 forintnál jár, és a Telekom is csak 1 forinttal gyengült, 493 forintra.

Úgy tűnik a kelet-európai kitettségükből csökkenteni szándékozó alapok teljesen kifogytak Richterből, a gyógyszergyár részvényei 470 forintos emelkedést mutatnak 30820 forintos árfolyammal.

A CIG Pannónia 3,3 százalékkal 667 forintra, a TVK 2,6 százalékkal 2235 forintra esett.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet