A BUX 1,4 százalékos mínuszban tartózkodik 18750 pontnál, a csökkenést az elmúlt hetekben 36 százalékkal emelkedő OTP részvények vezetik. A bankpapír 2 százalékkal 3855 forintra csúszott vissza. A Mol árfolyama a 19 ezer forintos szinttel küzd, járt már alatta is, most 19050 forinton születnek a kötések, ami egy százalékos gyengülés.
A Magyar Telekom 547 forintra csúszott vissza a tegnapi 555 forintról, ez másfél százalékos leértékelődés. A Richter 1,4 százalékkal 36200 forintra esett vissza.
Kissé gyengült a forint is, bár ez alig észrevehető: az euró 301,20 / 301,50 forint a bankközi devizapiacon.
