BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Esik az OTP - 36 százalék emelkedés után

Kisebb korrekcióval indult a nap a BÉT-en, az OTP és a Mol is lefelé vette az irányt.

2012. január 24. kedd, 10:26

Fotó: Kapott_NEM_jelenik_meg_FE-n / Pelsőczy Csaba
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX 1,4 százalékos mínuszban tartózkodik 18750 pontnál, a csökkenést az elmúlt hetekben 36 százalékkal emelkedő OTP részvények vezetik. A bankpapír 2 százalékkal 3855 forintra csúszott vissza. A Mol árfolyama a 19 ezer forintos szinttel küzd, járt már alatta is, most 19050 forinton születnek a kötések, ami egy százalékos gyengülés.

A Magyar Telekom 547 forintra csúszott vissza a tegnapi 555 forintról, ez másfél százalékos leértékelődés. A Richter 1,4 százalékkal 36200 forintra esett vissza.

Kissé gyengült a forint is, bár ez alig észrevehető: az euró 301,20 / 301,50 forint a bankközi devizapiacon.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet