Emelkedő osztalékkal kedveskedik részvényeseinek a Mol
A világ nagy olajcégeihez képest stabilabb helyzetben van a Mol Nyrt. A számszerűen rossz eredmény ellenére emelkedő osztalékkal kedveskedik részvényeseinek - derült ki a mai Mol-közgyűlésen.
Emelkedő osztalékkal kedveskedik részvényeseinek a Mol
A világ nagy olajcégeihez képest stabilabb helyzetben van a Mol Nyrt. A számszerűen rossz eredmény ellenére emelkedő osztalékkal kedveskedik részvényeseinek - derült ki a mai Mol-közgyűlésen.
A Magyar Telekom több mint 4 milliárd forint osztalékot kap a MakTeltől
A Magyar Telekom 4,23 milliárd forint osztalékot kap macedón leányvállalatától, a Makedonski Telekomtól (MakTel) - közölte a Telekom kedden.
Megszavazta az osztalékfizetést a Magyar Telekom
A Magyar Telekom Nyrt. keddi éves rendes közgyűlése megszavazta a törzsrészvényenkénti 15 forintos osztalékot, amelyet az igazgatóság javasolt.
Kolbászon ugrottak össze a Daimler részvényesek
Rendőrt kellett hívni a Daimler AG berlini közgyűlésére, miután két részvényes heves szóváltásba keveredett a büfében az ingyenes kolbászok miatt. Mindezt a rekordösszegű osztalék elfogadása után.
Osztalékot fizet az ANY nyomda
Részvényenként 65 forintos osztalék kifizetéséről határozott az ANY Biztonsági Nyomda hétfői közgyűlése, az osztalékfizetés időpontja július 5. - közölte a társaság a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján.