BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kevesebbet fizetne a Richter

A tavalyinál kevesebb osztalékot fizetne részvényeseinek a Richter igazgatósága.

2012. március 26. hétfő, 08:36

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Richter Gedeon Nyrt. igazgatósága részvényenként 660 forint osztalék elfogadását javasolja a a közgyűlésnek - közölte a társaság hétfőn a Budapesti Értéktőzsde honlapján. A társaság részvényesei tavaly 860 forintot kaptak. A gyógyszergyár április 26-án tartja a 2011. évet lezáró éves rendes közgyűlését. Határozatképtelenség esetén a megismételt közgyűlés időpontja május 7.

Economx
Economx
MTI-Eco
MTI-Eco

Ez is érdekelhet