Osztalékról szavazott az Egis
Tegnap tartotta éves rendes közgyűlését az Egis, melyen megszavazták a részvényenkénti 240 forintos osztalékfizetést. Ez a korábbi évek részvényenkénti osztalékának duplája, azonban a papírok így is igen alacsony, alig 1 százalék feletti osztalékhozammal forognak.




