Ismét 660 forintos osztalékot adna a Richter
Április 25-én tartja éves közgyűlését a Richter Gedeon Nyrt., a menedzsment a tavalyival megegyező, 660 forintos részvényenkénti osztalékot fizetne ki, erre kell még rábólintani a tulajdonosoknak.
Ismét 660 forintos osztalékot adna a Richter
Április 25-én tartja éves közgyűlését a Richter Gedeon Nyrt., a menedzsment a tavalyival megegyező, 660 forintos részvényenkénti osztalékot fizetne ki, erre kell még rábólintani a tulajdonosoknak.
Az Elmű 1700, az Émász 1400 forint osztalékot fizethet
Az Elmű igazgatósága részvényenként 1700 forint, az Émászé 1400 forint osztalékot javasol elfogadásra a közgyűlésnek - közölték az áramszolgáltató társaságok hétfőn a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
OTP: erőteljesen nő a hitelezés
Az OTP vezetése a tavalyi eredmény után idén részvényenként mintegy 120 forint osztalék kifizetésével számol. Magyarországon a vállalati hitelezés növelése az elsődleges cél - hangzott el a társaság tavalyi jelentését ismertető sajtótájékoztatón.
Erős évet zárt a BASF
Globális növekedéssel, azon belül is a vegyipar kiugró teljesítményével számol az idei évben a világ egyik legnagyobb vegyipari társasága - hangzott el a BASF éves konferenciáján. A társaság a javuló kilátásoknak köszönhetően folyamatosan emeli a részvények után kifizetett osztalékszintet, ez várhatóan idén is így lesz - mondta a konferencián Kurt Bock, a BASF vezérigazgatója.
Csökkenhet a Gazprom-osztalék
A Gazprom orosz gázipari cég a tavalyi eredmény alapján kisebb osztalékot tervez fizetni az egy évvel korábbinál.