Folytatódik az Elmű-botrány
Előrehozott adatbekérést kezdeményezett a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal (MEKH) az Elmű-Émász előrehozott éves közgyűlése kapcsán.
Folytatódik az Elmű-botrány
Előrehozott adatbekérést kezdeményezett a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal (MEKH) az Elmű-Émász előrehozott éves közgyűlése kapcsán.
Orbán megdöbbent az Elmű közgyűlési tervein (a cég reagálásával frissítve)
A kormány megdöbbentőnek tartja, hogy egyes közműszolgáltatóknál a vagyonfelértékeléssel, valamint az osztalékkifizetés időpontjának előrehozásával pénzkimentési akció zajlik, ezért Orbán Viktor kezdeményezésére a héten elemzi a helyzetet a kabinet.
Így mulat egy multi: pénzeső hullt a dolgozókra
Méretes jutalomban részesítette dolgozóit a Samsung abból az alkalomból, hogy a cég húsz éve indult el azon az úton, amelyen a világ egyik legnagyobb elektronikai behemótjává vált. Az utolsó negyedév profitja azonban enélkül a kifizetés nélkül is halványabb lett volna a vártnál.
Lemondhatnak az osztalékról az MTelekom-részvényesek
Nem fizet osztalékot a 2013. évi eredménye után a Magyar Telekom - közölte a vállalat szerdán a BÉT honlapján.
Még idén kiderülhet a Telekom-osztalék
A Magyar Telekom a frekvenciatender második fordulójának eredményét követően vagy az éves számok megjelenése után jelezheti előre pontosabban az idei eredmény után fizetendő osztalék mértékét, a 2 esemény közül az első lehet meg hamarabb, így jó esély van arra, hogy akár már idén pontosabbat tudjunk a Magyar Telekom osztalékáról, mondta el Szabó János, a Magyar Telekom vezérigazgató helyettese a gyorsjelentést követő sajtótájékoztatón.