Megszólalt az államtitkár: angol mintára alakítják át a hazai betegellátást
Országleltárral és a kórházak valós problémáinak feltárásával kezdi a munkáját az új Egészségügyi Minisztérium államtitkára. Buga László szerint a magyar egészségügy átalakításában az angliai Francis-jelentés tanulságait is felhasználják, miközben kiemelt cél a szakdolgozói béremelés, a transzparencia növelése és a prevenció erősítése.








