BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,0 %
06.
23.
10:28

Magyar Péter nagy bejelentést tett a Parlamentben

Magyar Péter szerint a gödöllői V4-csúcstalálkozó tétje, hogy sikerül-e újraépíteni a visegrádi együttműködést, amely az elmúlt években mélypontra került. A miniszterelnök napirend előtti felszólalásában arról beszélt: Magyarország érdeke, hogy Közép-Európa országai ismét közösen lépjenek fel a stratégiai beruházásokért, az észak–déli infrastruktúra fejlesztéséért és a régió versenyképességének erősítéséért.

Szerző(k):
Károly Gábor