Nyugdíjpénzek javították a kormányzati szektor mérlegét
A kormányzati szektor 2011 első negyedévében az előzetes adatok szerint 2202 milliárd forintos többlettel rendelkezik. A bevételek 2,8 százalékkal csökkentek az előző év azonos időszakához képest, a kiadások viszont 1,7 százalékkal nőttek.



