05.
25.
23:59
Az OTP is szerepet kap az állami magánpénztárban?
A kormány tervezett állami magánnyugdíjpénztára az OTP nyugdíjpénztárának megyei egységeire épülhet – értesült lapunk. A tervek szerint akár már 2002–től elindulhat az intézmény, amely portfóliójában elsősorban – vagy kizárólag – a biztonságosabb befektetési formának számító állampapírokat tarthatna.
Szerző(k):
Baka Zoltán
