Itt az újabb hőségrekord
Csütörtökre virradóra a fővárosban és országosan is megdőlt a legmagasabb minimum-hőmérsékleti rekord. Pécsen hajnalban 25 Celsius-fok felett maradt a hőmérséklet - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat az MTI-vel.
Itt az újabb hőségrekord
Csütörtökre virradóra a fővárosban és országosan is megdőlt a legmagasabb minimum-hőmérsékleti rekord. Pécsen hajnalban 25 Celsius-fok felett maradt a hőmérséklet - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat az MTI-vel.
Tovább tart a kánikula
Egy nappal, péntek éjfélig meghosszabbította a hőségriadót Paller Judit országos tiszti főorvos - közölte az Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálat (ÁNTSZ) csütörtökön az MTI-vel.
Az országos és a fővárosi napi melegrekord is megdőlt
Szerdán a fővárosi és az országos napi maximumhőmérsékleti rekord is megdőlt - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat az MTI-vel.
Hőségriadót rendelt el csütörtök éjfélig a tiszti főorvos
Csütörtök éjfélig harmadfokú hőségriadót rendelt el az országos tiszti főorvos - közölte az Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálat (ÁNTSZ) hétfőn az MTI-vel.
Folytatódik a kánikula vasárnap is
Vasárnapra már tizennégy megyére és a főváros területére adta ki a legmagasabb fokú, piros figyelmeztetést a hőség miatt az Országos Meteorológiai Szolgálat.