Hőségriadó: nekimentek a háziorvosok a kormánynak, sokan meghalhattak otthon
Németország látványosan szenved a hét végén történelmi szintre ugrott hőségtől: a tartós forróságban egymásnak estek a szolgálatok és a politikusok, és miközben országos programokat törölnek, az állami vasút társaság a vonatozásról is lebeszéli az embereket. A francia kormány viszont már amiatt aggódik, hogy a kánikula szorításában sokan meghalhattak az otthonukban.








