Összehívta tulajdonosait az E-Star
Az E-Star Alternatív Energiaszolgáltató Nyrt. igazgatósága közgyűlést hívott össze december 21-re - közölte a társaság a BÉT honlapján.
Összehívta tulajdonosait az E-Star
Az E-Star Alternatív Energiaszolgáltató Nyrt. igazgatósága közgyűlést hívott össze december 21-re - közölte a társaság a BÉT honlapján.
Sikertelen aukció, bajban az E-Star?
Minimális mennyiségű kötvényt tudott visszavenni az E-Star hétfőn a 2014-ben lejáró papírjaiból.
Fogynak az E-Star most lejárt kötvényei
Újabb 64 darab az E-Star 2012/A kötvényt sikerült visszavásárolnia a társaságnak bruttó 35 százalékos árfolyamon - olvasható a BÉT honlapján
2014-ben lejáró kötvényeket vett ma vissza az E-Star
Az ESTAR 2012/A kötvényekre a mai napon nem születtek kötések. Egy befektetési szolgáltató jelezte számlanyitási igényét, melyet szerda délelőtt az E-Star menedzsmentje meg fog tenni - közölte a társaság pénteken a BÉT honalpján. A 2012-es lejáratú kötvények tulajdonosai utoljára a tegnapi kereskedés során tudták felajánlani papírjaikat az E-Starnak bruttó 35 százalékos árfolyamérték mellett.
A héten már nem kereskedhetnek az E-Star papírokkal
A pénteki tőzsdenap végéig meghosszabbította az E-Star-részvények kereskedésének felfüggesztését szerdán a Budapesti Értéktőzsde.