BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Összehívta tulajdonosait az E-Star

Az E-Star Alternatív Energiaszolgáltató Nyrt. igazgatósága közgyűlést hívott össze december 21-re - közölte a társaság a BÉT honlapján.

2012. november 21. szerda, 21:56

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A meghívó szerinti napirenden lesz az igazgatóság jelentése a társaság ügyvezetéséről, vagyoni helyzetéről és üzletpolitikájáról. A tulajdonosoknak döntésre előterjesztik a magyar számviteli törvény szerinti beszámolót, és a Budapesti Értéktőzsde részére benyújtandó felelős vállalatirányítási jelentést.

A közgyűlés összehívását az tette lehetővé, hogy a társaság auditbizottsága és felügyelő bizottsága megtárgyalta és elfogadásra javasolta a 2011-es beszámolót, amely szerint a cég forrásainak értéke 19,811 milliárd forint, adózott vesztesége 2,038 milliárd forint. A testületek tudomásul vették, hogy a könyvvizsgáló a beszámolóról elutasító véleményt fogalmazott meg.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet